Hry bez aktivní, či málo početnou komunitou hráčů Boiians, ale sledované > Lord of the Rings Online

Updaty a patche

(1/2) > >>

Luka:
17.12 vychází Update 9. Tenhle velký update přinese změny jak po stránce jednotlivých povolání, tak i herních mechanismů, nových featurek a grafických zlepšení.

Velká část updatu směřuje na poslední expanzi Rohanu (vylepšení a přidaní nových dungeonů), ale i ke staršímu obsahu (revamp města Bree, předělání Morie). Pro mě důležitá věc je, že se zrychlí boj. Pokud nebudete mít zrovna debuff nebo podobnou věc tak přestanete missovat skillama monstra (až když budou 4+lvl nad váma tak budou mít šanci defleknout).

Mimo to se dá předpokládat, že s Updatem 9 začne Yuletide Festival (každoroční vánoční ingame event). Takže se budeme moc těšit na vánoční dárky, minihry a závodní okruh kde budeme mít šanci výhrát koně.
http://lotro-wiki.com/index.php/Item%3AGlittering_Yule_Steed

Kompletní release note nebo soupis změn bude až v 17.12. s updatem, ale podrobnosti co se týkají boje si můžete přečíst zde: http://www.lotro.com/en/game/articles/update-9-combat-revisions

Luka:
Kompletní release notes: http://lorebook.lotro.com/wiki/Update_9,_Against_the_Shadow,_Official

Určitě si zajděte na yule festial. Za splněné questy získáváte festival tokeny, které pak můžete směnit za vánoční mounty, dekorace, kosmetické itemy a pár specialit.

Edit: taky se nechá získat přes 50TP na celém festivalu (z toho přes 30 velmi lehce)

Luka:
Před týdnem vydal hlavní šéf článek o stavu Lotra a high-lightech uplynulého roku. (chválí si hlavně Rohan a zmiňují některé další věci co se jim ten rok povedly)
K začátku příštího roku přislíbil další dopis od hlavního producenta hry, s plány co se bude dít v roce 2013.

http://www.lotro.com/en/game/articles/letter-producer-looking-back-2012

Luka:
Pár nových věcí na co se můžeme těšit v updatu 10&11

http://massively.joystiq.com/2013/01/24/lotro-devs-talk-updates-10-and-11/

Luka:
Nepovedená maintance a


--- Citace ---all Premium and VIP players who have logged into their account in the past 30 Days (as of  6:00AM Eastern time on 2/14/2013) will receive 250 Turbine points.
--- Konce citace ---

tak co kdo jste podstivě byl lognutý v posledních 30 dnech? :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi