Hry bez aktivní, či málo početnou komunitou hráčů Boiians, ale sledované > Lord of the Rings Online

Obecné info o: Kinship Boiians + dkp

(1/1)

Sheepa:
V tomto topicu najdete souhrné informace o našem CZ/SK kinshipu v Lord of the Rings Online.

Server na kterém hrajeme: Laurelin [EN-RP]

Informace pro nováčky: V současné době probíhá nábor do našeho kinshipu pro libovolné rasy a clasy. Hlásit se můžete v tomto topicu s nickem, který ve hře máte, či zkusit přímo ve hře napsat na nicky: Zarken , Sheepa , Grizlyx.

Nezáleží na levelu, který máte, důležité je, pokud si chcete hru vychutnat do hloubky a zkusit i nějaké ty dungeony, raidy, či jen najít partu na společné trávení chvil na cestách.

Doplňující informace: Pokud vstoupíte, nezapomeňte si vyplnit i přihlášku zde na foru. Dostanete tak přístup do nových sekcí, kde naleznete přístup na náš TeamSpeak server, kde se scházíme na výpravy.

Luka:
K přihlášení do našeho systému dkp, je potřeba aby jste si zažádali o členství zde na fóru. Profil-> nastavení profilu-> členství ve skupině a tam zažádat o vstup do dkp. Potom co vás někdo potvrdí se bude moci přihlásit zde: http://eqdkp.boiians.cz/viewnews.php (jméno, heslo bude stejné jako na fóru).

Po zalogování v menu klikněte na charakter (v sekci user menu) a přidejte si vaše postavy (jméno, povolání a level).

Nyní už se můžete hlásit na jednotlivé akce v sekci raidplaner.
- Kliknete na nějakou akci v kalendáři. Tím se zobrazí podrobnosti o ní. Pokud budete chtít jít, tak ve spodní části vyberete s jakou postavou a přihlásíte ji (je tam rolovátko update tak to překliknete na signed a potvrdíte)

Luka:
Ještě doplním. Když jsou v dkpčku v jednom týdnu stejné akce a je u jedné z nich napsáno II. termín tak to neznamená, že to půjdeme oba dny, ale jen si můžete vybrat který termín vám vyhovuje víc (pokud je vám to jedno tak se přihlašte na oba dny).

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi