Hry bez aktivní, či málo početnou komunitou hráčů Boiians, ale sledované > Lord of the Rings Online

Obecné info a rady

(1/3) > >>

Luka:
Mile mě překvapilo kolik vás naskákalo do Lotra, napíšu vám basic info jak to je s F2P modelem a pár obecných věcí.

F2P model - nebudou na vás neustále vyskakovat omezení, ani výzvy aby jste něco platili. Můžete jít kamkoliv a zabíjet jakákoliv monstra. Jediný co vás limituje, že nemáte přístupné questy pro všechny oblasti. Od začátku máte questy pro 3 stratovní zóny (bree-land, shire, ered luin) a jednu rozšiřující zónu (lone-lands). To je dostatek contentu minimálně na 1-2 týdny hraní a cca lvl 30. Potom přichází čas prvního nákupu quest packu.

Quest packy se kupují za Turbine pointy (TP) v lotro storu. Celkem je ke koupi 14 quest packů (1 quest pack = jedna celá nová oblast). Po koupi máte questy v dané oblasti navždy přístupné pro všechny postavičky na vašem accountě.

Po splnění tutoriálu budete mít v poště modrý uvítací balíček. Right-click a vypadne z něj, červený balíček. Right-click i na něj a vypadne Vám píšťalka ta slouží k vyvolání mounta, na dobu 24 hodin.
TP získáváte i během hraní za různé deedy (splnit 20 questů v oblasti, zabít 30 monster jednoho typu, objev 5 ruin, apod..).  Pokud nechcete (a to doporučuju aby jste si hru trochu prošli a zjistili jestli vás to vůbec bude bavit) hned do hry dávat peníze, tak si během těch 24 hodin vydělejte 95 TP na koupi skillu riding - umožní jezdit na normálních koních. Je to jedinej skill a celkově must have item co se kupuje v lotro storu (mimochodem těch 95TP je cca 15 korun). 

Ve hře je 9 povolání (z toho 2 jsou součástí datadisku Mines of Moria - nutno koupit datadisk k jejich odemčení). Jsou mezi nima hodně velké rozdíly jak se hrají a ne jen ve skillech, ale celému přístupu v boji. Doporučuju tedy zkusit i jiná povolání, kdyby vás to co si vezmete nebavilo.

Jedna důležitá věc! Lotro je hra questech. 95% XP jde z questů, takže se nesnažte levlovat zabíjením creepů. A těch úkolů je ve hře opravdu příšerně moc a není potřeba dělat všechny, takže pokud vás nějaký nebude bavit tak se ho vůbec nebojte zrušit a vynechat.

Později přidám další informace, teď jdu hrát..  :cheesy:

Zikk:
Cože?! Kolik lidí naskákalo do LOTRO?

Já to kdysi hrál, mám tam koupených pár věcí, např. i Rune Keepera, za kterého jsem primárně hrál. Ale po čase mě to nudilo kvůli takovému zvláštně pomalému tempu.
Avšak naprosto luxusní věc je hra na hudební nástroje. Import skladby a synchronizovaná hra více lidí je fakt parádní!

Luka:
Šest nebo sedm lidí. A to tempo hry je pomalý to máš recht. Ale ta hra má duši a ten feeling tam prostě je.

Zikk:
Na jakém jste serveru?

Luka:
Laurelin

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi