Boiians

collapse collapse

* Pokec

Obnovit Historie
  • rodier: Derfele co ten Wolcen?
    Února 16, 2020, 11:32:01 dopoledne
  • rodier: RIP Teklord.. Sugest asi prijde o nohsleha..  ten kluk nevytah paty z ty jejich prdele a ted chce jet na 4 tejdny do Indie.   Toho tam uz na letisti unesou a donuti delat ladyboye :DDD
    Února 16, 2020, 12:04:50 dopoledne
  • test: diakritika
    Února 13, 2020, 11:01:51 odpoledne
  • Stirius: Modesty, jsem schopny to resit, ale neni to na hodinu prace, zalezi, co mas za web, na cem je postaveny atd...
    Února 13, 2020, 10:15:45 odpoledne
  • Stirius: %u011B%u0161%u0159
    Února 13, 2020, 09:33:18 odpoledne
  • Stirius: kurvi se tu cz jazyk, musim opravit piste zatim bez diakritiky
    Února 13, 2020, 09:20:52 odpoledne
  • rodier: Zase sem zacal parit War Thunder arcade letadla a tanky.. a  klidne i lode jestli ma nekdo zajem
    Února 12, 2020, 09:34:45 odpoledne
  • rodier: Miras na seznamu budes videt kdyz se regnes na sklik.cz a udelas si tam reklamu :D
    Února 12, 2020, 09:34:24 odpoledne
  • Modesty: Zdar buzny, nebyl by tady n%u011Bkdo schopnej mi optimalizova webovku pro SEO aby to jako bylo v cajku tak aby byl na seznamu atd videt ?
    Února 12, 2020, 08:40:23 odpoledne
  • Stirius: URGENTNÍ! POTŘEBUJEME ZAPLATIT ZA FORUM NA TŘI ROKY!!! [odkaz]
    Února 05, 2020, 10:06:19 dopoledne
  • Stirius: Už mě ti boti serou, dal jsem na test jednu ochranu
    Února 02, 2020, 08:19:03 odpoledne
  • rodier: TESO ted za 8ecek  [odkaz]
    Ledna 25, 2020, 06:57:44 odpoledne
  • Gowenna: ja som to hral, ale uz to proste nedavam  chce to az moc vela casu
    Ledna 24, 2020, 09:29:39 odpoledne
  • Stirius: A jo, a to co, hraje někdo?
    Ledna 24, 2020, 05:31:00 odpoledne
  • Johny B: ArcheAge?
    Ledna 24, 2020, 04:22:37 odpoledne
  • Stirius: Gowenno, a co to bylo za to mmočko, taky nějaký remastered, co se teď nedávnou spouštěl??
    Ledna 24, 2020, 03:35:08 odpoledne
  • Gandalf: mne ted desne uchvatil black desert online remasterd. uz skoro ani nechodim spat :)
    Ledna 24, 2020, 01:31:45 dopoledne
  • Gowenna: som si stiahol vcera albion zase, ze to skusim
    Ledna 22, 2020, 10:24:16 dopoledne
  • Wonsi: Díval jsem se na to a vypadá to dobře, akorát nevím, zda by se mi chtělo znovu začínat. Ale pvp by jsem si dal! :)
    Ledna 22, 2020, 06:27:14 dopoledne
  • rodier: Koukali jste na novej update do Albionu? Open world bitvy o uzemi a moznost postavit si "halmet" v black zonach -  [odkaz]
    Ledna 22, 2020, 12:07:52 dopoledne

* Kalendář

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Žádné události.

* Poslední příspěvky

Re:Astaria od Modesty
[Února 03, 2020, 10:42:31 odpoledne]

Re:Astaria od Stirius
[Února 03, 2020, 07:14:21 odpoledne]

Re:Astaria od M.C/Sugest
[Února 03, 2020, 01:31:33 odpoledne]

[Února 03, 2020, 11:45:39 dopoledne]

Re:Astaria od M.C/Sugest
[Ledna 31, 2020, 09:57:28 odpoledne]

[Ledna 31, 2020, 05:27:43 odpoledne]

[Ledna 31, 2020, 11:09:58 dopoledne]

[Ledna 31, 2020, 12:10:17 dopoledne]

Re:Shroud of the Avatar od M.C/Sugest
[Ledna 30, 2020, 09:22:03 dopoledne]

Re:Astaria od rodier
[Ledna 28, 2020, 06:56:33 odpoledne]

[Ledna 26, 2020, 12:30:12 dopoledne]

Astaria od rodier
[Ledna 25, 2020, 06:57:20 odpoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Pethaj
[Ledna 23, 2020, 07:06:14 odpoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Modesty
[Ledna 23, 2020, 10:02:58 dopoledne]

Re:Black Desert Online - vše o hře od Gowenna
[Ledna 23, 2020, 09:52:57 dopoledne]

* Kdo je online

• Tečka Hostů: 55
  • Tečka Skrytých: 0
  • Tečka Uživatelů: 0

Nesou žádní uživatelé online.

* Statistiky

• stats Celkem uživatelů: 506
  • stats Celkem příspěvků: 56 523
  • stats Celkem témat: 2 430
  • stats Celkem kategorií: 5
  • stats Celkem diskuzí: 104
  • stats Nejvíce online: 412

Autor Téma: Mass Effect 3  (Přečteno 5662 krát)

plus minus reset
Května 14, 2012, 07:01:11 dopoledne
Odpověď #15
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Pohlaví: Mužské

No to video s tema 10 to podleme vystihuje celkem presne.
napr. :
1. Kdyz bouchnou relay to neni zrovna vyhra - vsecky ty jednotky kolem zeme vychcipaj hladem (vzhledem k tomu ze vetsina z nich nemuze lidske jidlo) a kdyz je tam dobra pulka populace universa to... (to ze 1 moznost vyhubi Gethy taky neni idealni)
2. Videa sou odlisene barevne a tim kdo vyleze na konci z lode(kdyby si aspon dali tu praci zmene barvicky neco pridat tak budiz)
3. Joker s normandy valil do reapru. Jak se dostal pred narazovou vlnu (jak se na palubu dostal nekdo kdo byl semnou na planete a tudiz nejspis zarval radsi ani nebudu koumat :D)
4. Celou dobu je hlavni postava stavena proti statisciske pravdepodobnosi a na konci jen tak prijme to co mu rika pruhlednej kasparek?

A seznam pokracuje.

Června 08, 2012, 12:00:12 odpoledne
Odpověď #16
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Muj zivot sice nestojí za nic, ale aspon muzu srat ostatni! :D

Ledna 06, 2016, 10:01:44 dopoledne
Odpověď #17
  • Boiians člen
  • Veterán

Včera jsem koukal na YT na nějaký video - deset důvodů proč stojí konec ME3 za hovno nebo tak nějak. Zkusim najít. Docela je z toho dobře patrný, kde to posrali.

http://youtu.be/6M0Cf864P7E

Kvůli hernímu suchu jsem přes vánoce rozjel ME3+DLC.
Musím říct, že díky DLC se herní doba skoro zdvojnásobila. Pokud ted porovnávám jednotlivé akce, tak ty nejlepší byly právě z DLC. Tedy doufám, že byly z DLC. Ve hře nebylo možné poznat co je ze základu a co z DLC.
Leviathan - Naprostá bomba příběh. Vysvětluje vznik Reaperů.
Nové akce na Citadele - Skvélé hlášky, které parodující ME universum. Možnost uspořádat party. (Party se sice nerozjede, ale i tak některé hlášky stáli za to.)
+ Plno další úkolů na planetách, které sice nenadchnou, ale pěkně dovysvětlují probíhající příběh.

+ V Biowaru se asi podívali na toto video a něco dovysvětlili.
1) Ústup Normandy: Když je vidět, že "Nistěj" (divnej překlad, vůbec netuším co to znamená) nefunguje a je to v prde... Tak admirál dá pokyn celé flotile k ústupu.
2) Teleport?: Všichni na misi jsou před vstupem do paprsku evakuovány Normandy. Na planetě zůstává Shepard sám.
3) Mass relé v prdeli: Reapeři ovládané Shepardem je opraví.
4) Vítězná flotila zemře hlady u zdevastované země: Stejné jako bod 1. Flotila v poslední chvíli dostane povel k ústupu.
5 - 10) Zde by to již bylo na větší změny v celém konceptu. Takže více-méně tyto body stále zůstávají.

Každopádně jsem se skvěle zabavil. Celková herní doba cca 20 hodin.
Hra je to sice koridorová, ale příběh to zcela vynahrazuje. K čemu mi je otevřený svět Zaklínače a Falloutu, když se tam skoro nic neděje. Jezdím od jednoho bodu k druhému a sbírám krysí ocásky/houby/kytičky pro NPC. Zabíjím potvory, které mi jsou u prdele jen proto, že se prý křivě podívali na nějaké NPC. Které je mi vlastně taky u prdele.
Tudíž jsem se v těchto hrách chvilku "prdelil" a po pár hodinách to smazal.
Naopak ME3 bych si za rok/dva zahrál znova. Natěšenost na ME4 tak stoupla na maximum.

Ledna 06, 2016, 10:59:45 dopoledne
Odpověď #18
  • Boiians člen
  • Veterán
  • Hra: Shroud of Avatar
  • Nick: Modesty

Tak to jsme na tom stejně...ME3 je pecka jak hovado....Zaklínač mě ani jeden díl prostě nechytl. Když koukám jak to hraje mladej, kterej to dojel 3x tak to graficky vypadá špičkově, ale hrát mě to neba...to samé Fallout líbí se mi jak to vypadá ale hra mě neudrží u klávesnice. Čtyřku zkusím až bude CZ. Zajímavé je, že Skyrim jedu už potřetí a furt mě to baví  jak svině : )

Ledna 06, 2016, 11:58:22 dopoledne
Odpověď #19
  • Boiians Leader
  • Legenda
  • Hra: LoL apod.
  • Nick: Stirius

Taky dávám přednost příběhu před mega světem, kde se nic neděje a jen lítáte po mapě jak buzny. Je teď něco podobného nového??

Sent from phone

Ledna 06, 2016, 12:23:31 odpoledne
Odpověď #20
  • Lord
  • Boiians člen
  • Válečník
  • Hra: Star Citizen, Star Wars vseho druhu
  • Nick: Sithard, Drahtis

Ted vyjde novej Tomb Raider na PC. Jinak me bavili vsecky 3 ME tak nejak nastejno. Loni jsem si dal maraton a projel je behem tejdne komplet a byla to paradni jizda :) (vlastne ted uz predloni :-D )
Jak se do lesa volá, až se ucho utrhne.

Ledna 06, 2016, 02:23:20 odpoledne
Odpověď #21
  • Boiians Leader
  • Legenda

Hm, jo, Tomb Radiera jsem dojel taky. Sice rádoby openworld, ale dost akční a s dobrým příběhem. To bylo good :-).

Ledna 06, 2016, 03:21:49 odpoledne
Odpověď #22
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Nick: Sveterka

Taky dávám přednost příběhu před mega světem, kde se nic neděje a jen lítáte po mapě jak buzny. Je teď něco podobného nového??

Sent from phone

takze te nebavi neco co te nevodi za ruku jestli to chapu dobre? jinak by me zajimalo jakou hru si presne myslel protoze jak zaklinac tak skyrim je neustale nekde neco a i po 300 hodinach jsem nasel na mapach veci ktere i ti co uz to meli projete nenasli.
jinak mu problem u skyrimu je ten ze jsem nikdy nedohral pribeh protoze jsem vzdy nekde vlezl a uz jsem vandroval dale a prolizal kazdou diru a barak :D

Ledna 06, 2016, 07:47:21 odpoledne
Odpověď #23
  • Boiians člen
  • Veterán

Proste ne kazdeho bavi prolizat kazdou diru. Nekdo se radeji zasune do poradneho koridoru a tam zustane az do vyvrcholeni, vypraveneho pribehu. :-)

Ledna 06, 2016, 11:03:53 odpoledne
Odpověď #24
  • Oberst-Gruppenführer
  • Boiians člen
  • Legenda
  • Hra: Tanky, Strilecky, a obcas nejake to (mmo)RPG
  • Nick: rodier

Me taky nejak moc nebavi open world veci.
Ale ME me moc nikdy neudrzelo..  trojku sem hral a proste nevim. Takovej SWTOR mi prijde pribehove zajimavejsi i questy hezci.
ASi me tam vadila az prilisna uzavrenost sveta..  vlastne si jen clovek z lode odskakoval do malickejch instanci. A protoze me nejak nebavil pribeh tak logicky ani zbytek.

Nejvic me v tomhle smyslu bavil novej DEus Ex -  koridorovka s pribehem, ale preci jen je ten svet takovej vetsi, neni to az takova instance..

Porad cekam na neco jako Skyrim ale SCIFI.. ala kdyz se v ME3 podivam z balkonu na mesto :))  I kdyz me moc open world nebavi tak tohle by me bavilo
Odeslano z pomale plecky v zatuchlem kumbale.
----

"Můžete být venku a házet si s míčem, a nebo sedět u počítače a dělat něco užitečnýho" - Eric Cartman

Muj zivot sice nestojí za nic, ale aspon muzu srat ostatni! :D

Ledna 06, 2016, 11:54:02 odpoledne
Odpověď #25
  • Boiians Leader
  • Legenda

takze te nebavi neco co te nevodi za ruku jestli to chapu dobre? jinak by me zajimalo jakou hru si presne myslel protoze jak zaklinac tak skyrim je neustale nekde neco a i po 300 hodinach jsem nasel na mapach veci ktere i ti co uz to meli projete nenasli.
jinak mu problem u skyrimu je ten ze jsem nikdy nedohral pribeh protoze jsem vzdy nekde vlezl a uz jsem vandroval dale a prolizal kazdou diru a barak :D

Jde mi o to, prožít pořádný děj a příběh jak v knížce nějaké. Což byl ME, byl třeba i Tomb Raider, kde je i hodně volnosti, ale super příběh apod. Dřív mě hodně bralo i Baldurs gate apod. Ale prostě mě nebaví teď ty moderní hry jak je ten nový lotro, dragon age, zaklínač atd. Běhat po mapě a sbírat a řešit kde jakou ptákovinu. Radši, aby mě totálně unesl příběh, kde si to fakt užiju a na konci třeba i slzičku uroním :-).

PS: Co komp?

Ledna 07, 2016, 11:00:39 dopoledne
Odpověď #26
  • Boiians člen
  • Učeň

Jde mi o to, prožít pořádný děj a příběh jak v knížce nějaké. Což byl ME, byl třeba i Tomb Raider, kde je i hodně volnosti, ale super příběh apod. Dřív mě hodně bralo i Baldurs gate apod. Ale prostě mě nebaví teď ty moderní hry jak je ten nový lotro, dragon age, zaklínač atd. Běhat po mapě a sbírat a řešit kde jakou ptákovinu. Radši, aby mě totálně unesl příběh, kde si to fakt užiju a na konci třeba i slzičku uroním :-).

PS: Co komp?

musím říct, že přesně tohle pro mě je zaklínač 3, super příběh, který rozvíjí knižní ságu a jako bonus si můžu odskočit a jít rubat nějakou příšeru do vedlejšího questu.

Vtipné je že už od dob morrowind jsem si myslel, že může být buď otevřený svět, ale hlavní příběh bude takový nic moc nebo svět trochu svážu a pak je příběh lepší, první skupina jsou typicky hry od bethesdy, ve druhé jsou pak kotory, gothic1+2, zaklínač 1+2, ME, atp
pak vyšel fallout NV, defakto stejná hra jak F3, ale co se týče příběhových kvalit tak je o třídu výš než ten F3 a já začal mít podezření jestli to v bethesdě nějak neflákají.
No a zaklínače 3 ukázal, že když se chce, tak i v otevřeném světě se dá vystavět silný příběh, jen se na to nesmí srát jak v bethesdě

Ledna 07, 2016, 11:25:33 dopoledne
Odpověď #27
  • Boiians Leader
  • Legenda

Hm, tak jsem se jen do Zaklínače asi nedostal. Chce to stovky hodin no, což do toho nechci dát asi... Ono i Metal Gear Solid V v tomto bude asi podobně.

* Uživatel

Vítej Host. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte.

* TS