NovinkyStar Wars: The Old Republic  Star Wars: The Old Republic - Boiians info
Autor Sugest:

Chtěl bych za sebe ke dnešku zase udělat nejaké shrnutí toho jak jsou na tom Boiiani v čestvě spuštěném SWTORu a taky dodat nějaký dojem ze hry po zhruba čtrnácti odehradných dnech.

Guilda Boiians - má v tuto chvíli v SWTORu 31 členů, odhaduji, že 8 z nich budou alti ( především Gandalf nás zásobuje smiling ) Minimální level má ke dnešnímu dni Rodier se svým lvl 7 smuglerem a maximální má můj sage Hedvika s levelem 42. Rozložení povolání v guildě je dost nerovnoměrné, ale to odpovídá celkovému průřezu podle toho, co člověk vidí ve Warzonách. Máme :

10x sage
5x commando
4x shadow
3x gunslingera
3x guardiena
3x sentinela
1x scoundrelera

+ nespecializovaní - 1x low smuggler a 1x trooper ( Rodierovo postavy, hraje krátce )

Čili nemáme ani jednoho Vanguarda, zato máme 20 zářivek ( pro nezběhlé > postav se světelným mečem )

Co se quildovních akcí týče, na ty v PvE dojde, teď jme roztahaní na různých levelech a hlavně to není moc třeba, protože flashpointy nejsou moc těžké. Těším se až je budemě něhat HC flashpointy a raidy, ale to se nás musí víc sejít na lvl 50. PvP zatím chodíme jen v menších skupinách, víceméně je stejný problém jako s PvE - v SWTORu má každá co dělat blbě se synchronizuje čas na areny-questy-space mise-flashpointy, ale přesto se nám povedlo pár pěkných aren, konkrétně Pištovo soldat je rozený nosič balónů v hutballu smiling

images/news-pics/93_1325523612.jpg
(Zobraz: 616x1859px, jpeg)


čti více čti více
Odkazy: n/a
napsal Stirius - 02.01.2012 - 17:58
[5] komentáře, poslední komentoval JamalRohde - 02.09.2017 - 14:15Star Wars: The Old Republic  Testujeme Star Wars: The Old Republic
Někteří šťastlivci mezi Boiiany dostali pozvánky k testování TORu. Bioware rozdávalo na víkend nebo na deset dní VIP testování. Nemůžeme být příliš konkrétní, abychom neporušili dohody o mlčenlivosti. Hraním hry v beta testu jsme odsouhlasili, že můžeme probírat postřehy z hry pouze na oficiálních fórech testerů.

Nicméně to nám stejně nezabrání podělit se alespoň o trošičku informací. Podle osobního názoru se hra povedla. Na první pohled nepředstavuje sice nic nového, co jsme v jiných hrách neviděli, ale na druhý pohled si ji zamilujete. Obsah a questy hry se velmi povedly. Každá interakce s NPC probíhá skrz dialogy, kdy opravdu hovoříte a vybíráte si odpověď ze tří možností.

Grafické zpracování sice nemůže soupeřit s takovými tituly jako Mass Effect od Bioware, ale na druhou stranu Vás pohltí a to je hlavní. Nebudete přemýšlet o tom, jak moc reálná grafika je vám ukazována, když si hru pustíte na slušné detaily i na 2 roky staré mašině. Jenže ještě jsme neviděli tak 99 % celé hry, takže těžko můžeme soudit o zbytku. Pokud nejste zapřísáhlí odpůrci WoW-like titulů, tak si vás hra získá.

O tom, že je vše ve Star Wars Univerzu snad ani mluvit nemusím. To je obrovské plus, které platí stále nejvíc. Pro více aktuálních informací sledujte forum. Star Wars: The Old Republic má vyjít těsně před Štědrým dnem!

http://forum.boiians.cz/index.php/board,8.0.html
Odkazy: n/a
napsal z3ppelin - 15.10.2011 - 13:49
[3] komentáře, poslední komentoval JamalRohde - 02.09.2017 - 14:16Star Wars: The Old Republic  Nový renderový trailer! Return to the Korriban
Ačkoliv se začínají na našem fóru objevovat nespokojené ohlasy, že PvP systém bude velice jednoduchý a přizpůsobený dětem od věku 13-15 let, tak BioWare nezahálí. Právě byl uveřejněn nový renderový filmeček, který je už třetím do sbírky SW:TOR. Rozklikněte odkaz a nechte se kochat nádhernou scenérií útoku na vesmírnou stanici na oběžné dráze u planety Koriiban, domovské planety Sithů. Dokonce s českými titulky.

čti více čti více

Odkazy: n/a
napsal z3ppelin - 22.06.2011 - 23:42
[1020] komentáře, poslední komentoval UGG Boots - 23.09.2017 - 10:30Star Wars: The Old Republic  Star Wars: The Old Repulic - shrnutí!
Vydání jedné z nejočekávanějších her se blíží. Nebojím se použít výraz „hra“ ačkoliv se jedná o MMORPG. Star Wars: The Old Republic (TOR) už teď patří mezi nejdražší hry, které kdy byly stvořeny. Za tvorbou tohoto veledíla stojí známá skupina Bioware pod křídly mocných Electronic Arts. TOR nabírá na síle a příchod tohoto titána napjatě sledují i Boiiani.
čti více čti více

Odkazy: • SWTOR WikiSWTOR Oficiální stránkyDiskuze na Boiians.czBoiians na SWTOR.com
napsal z3ppelin - 04.06.2011 - 15:13
[116] komentáře, poslední komentoval leilei3915 - 23.09.2017 - 09:19